Vestuviniai žiedai

Visi kataloge pristatomi vestuviniai žiedai – sukurti ir pagaminti Lietuvoje UAB Hermis meistrų ir juvelyrų.

   UAB Hermis – viena iš seniausių juvelyrikos įmonių, įsteigtų Lietuvoje, kuriančių ir gaminančių vestuvinius žiedus, sužadėtuvių žiedus, auskarus, apyrankes, pakabukus bei kitus juvelyrinius dirbinius iš tauriųjų metalų, įvairių lydinių bei jų kombinacijų. Per tuos metus įmonės meistrai turi sukaupę didžiulę patirtį, pastoviai tobulina žinias bei praktinius įgužius. Įmonė nuolat investuoja tiek į personalo mokymus, tiek į techninės įrangos atnaujinimą, dalyvauja tiek Lietuvoje rengiamose tiek tarptautinėse parodose, tad gaminių kokybė atitinka aukščiausius reikalavimus bei seka šiuolaikines tendencijas ir madas. Įmonės meistrai bei dizaineriai kuria ir netradicinius juvelyrinius dirbinius, į kuriuos itin rekomenduojame atkreipti dėmesį ieškantiems išskirtinių papuošalų sau ar dovanai.
Savo klientams galime pasiūlyti tiek klasikinius, tiek šiuolaikinius ar net išskirtinius, individualius poreikius ir vizijas atitinkančius gaminius.
Kataloge pateikiami lietuviški vestuviniai žiedai, pagaminti tiek iš geltono, raudono ar balto aukso, tiek iš skirtingų metalų, derinant įvairių spalvų kombinacijas. Žiedai gali būti inkrustuoti briliantais, įvairiais brangakmeniais ar pusbrangiais akmenimis.  Dalis žiedų yra graviruojami deimantiniu būdu arba rankomis, tad galime pasiūlyti išskirtinius, vienetinius gaminius su tam tikru motyvu, forma ar raštu tiek žiedo viduje tiek išorėje.
Mūsų įmonė labai gerbia ir vertina šeimos tradicijas, todėl suprantame ir mielai galime naujus vestuvinius žiedus pagaminti iš senelių ar tėvų dovanotų auksinių žiedų ar kitų papuošalų, galinčių perteikti gerų, šiltų emocijų ir linkėjimų.

  Daugumą mūsų gaminamų vestuvinių žiedų galite išsirinkti bei užsisakyti mūsų e-parduotuvėje. Tačiau jei nerandate tinkamo dydžio, formos, turite tam tikrų pageidavimų, o gal būt norite susikurti savo vestuvinius žiedus – mielai prašome kreiptis. Kadangi visi vestuviniai žiedai gaminami vietoje, tad galime nedelsiant pritaikyti, pataisyti, pakoreguoti gaminius ar net sukurti vienetinį gaminį kuris puoš tik jūsų ranką. Visuomet stengiamės padėti, patarti, pasiūlyti ir rasti geriausius sprendimus savo klientams.

  Vestuvinius žiedus pristatome visoje Lietuvoje, tačiau jei abejojate ar nesate tikri – visuomet laukiame Jūsų savo parduotuvėse Telšiuose ir Plungėje, visgi prieš tai rekomenduojame apsilankyti mūsų e-parduotuvėje.   Visi mūsų gaminiai sertifikuoti VĮ „Lietuvos prabavimo rūmai“.