Apie mus

Juvelyro paslaugos Vilniuje
Algis ir Justina savo dirbtuvėse

„HERMIO“ ŠEIMA

UAB „HERMIS“ – tai šeimos verslas, įkurtas Algio ir Justinos Novikovų, 1991 metais, Telšiuose

Juvelyro paslaugos Vilniuje
Akimirka iš mūsų dirbtuvių

 

NUO KO VISKAS PRASIDĖJO?

Netrukus po Lietuvos nepriklausomybės atgavimo Algis pasibeldė į patyrusio auksakalio Česlovo dirbtuvių duris ir pasiprašė tapti jo mokiniu. Tuo pat metu Justina, įgijusi meninio apipavidalinimo specialybę, atrado naują savo aistrą – graviravimą, o kiek vėliau – dar ir akmenų inkrustavimą. Taip du darbštūs ir kūrybingi žmonės susipažino su juvelyro amatu ir po truputį ėmė kurti stiprų prekės ženklą, šiandien žinomą kaip „HERMIS“.

Vestuvinių žiedų gamyba
Individuali juvelyrinių dirbinių gamyba

 

PLĖTRA

Karjeros pradžioje pastebėję didelį kokybiškų vestuvinių žiedų poreikį, juvelyrai daugiausia laiko ir išteklių skyrė šių amžinos meilės simbolių gamybai bei pardavimui.

Pakabukas „Gaublys“
14 K raudonas ir baltas auksas, briliantai

 

„HERMIS“ savo veiklą plėtė: atidarė naujas parduotuves Telšiuose bei Plungėje, išplėtė gamybines patalpas, priėmė daugiau darbuotojų ir pradėjo siūlyti platesnį paslaugų asortimentą.
„HERMIO“ kolektyvas nenustoja tobulėti: 2009 metais Algis ir Justina mokėsi deimantų inkrustavimo Antverpene, Belgijoje. Nauji įgūdžiai praturtino sužadėtuvių, vestuvinių žiedų ir kitų juvelyrinių dirbinių su briliantais pasiūlą. Sekdami vestuvinių žiedų gamybos tendencijas, įmonės vadovai 2014 metais nusprendė investuoti į šiuolaikiškus žiedų gamybos įrankius bei techniką. Tai atvėrė duris į tarptautinę rinką.

Mokume gane žiedas su peridotu
14 K raudonas, geltonas auksas, sidabras, peridotas.

ATEITIES PERSPEKTYVOS

Šiuo metu „HERMIS“ parduoda savo gamybos juvelyrinius dirbinius tiek Lietuvoje, tiek kitose Baltijos šalyse. Prekės ženklas plečia savo verslą  ir 2019 metų rudenį planuoja atidaryti naują juvelyrinių dirbinių –saloną-dirbtuves Vilniaus senamiestyje.
„HERMIS“ – kasmetinis tarptautinių parodų dalyvis („Precious“Stokholme „Ambertrip“ Vilniuje). Negana to, mūsų juvelyrų komanda kiekvieną sezoną atnaujina savo gamybos ir dizaino žinias juvelyrikos parodose Bazelyje, Miunchene bei Vičencoje.

Juvelyriniai dirbiniai Vilniuje
Naujo salono Vilniuje atidarymo akimirka

 

UAB „HERMIS“ KOMANDA

Mūsų kolektyvą sudaro ilgametę patirtį turintys auksakaliai ir tarptautinius išsilavinimus įgiję jauni juvelyrai.

lt_LTLithuanian
lt_LTLithuanian